«ცალ-ცალკე თითოეული ჩვენგანი ერთი წყლის წვეთს წარმოვადგენთ, ერთად კი – ოკეანეს» იაპონელი მწერლის, რიუნოსკე სატოროს ამ სიტყვებს ყველაზე უკეთ შეუძლია გამოხატოს ერთობის და თანამშრომლობის ძალა.
BNP Georgia representatives attending a conference in Switzerland as event sponsors
გაცემა უფრო დიდი საჩუქარია, ვიდრე მიღება
«გაცემა უფრო დიდი საჩუქარია, ვიდრე მიღება» – ეს იდეა უამრავ ადამიანს აერთიანებს.  განსაკუთრებით ისეთ წარმატებულ ადამიანებს, რომელთაც მეტის გაცემა შეულიათ. ასეთი პიროვნებები აყალიბებენ სწორ ხედვებს,
კონკურსი სასწავლო პროგრამაში მონაწილეობის მისაღებად (მცირე და საშუალო ზომის ბიზნესი)
შვეიცარიული ფონდი BPN Georgia მცირე და საშუალო ზომის ბიზნესებისთვის აცხადებს კონკურსს სასწავლო პროგრამაში მონაწილეობის მისაღებად.  BPN Georgia არის შვეიცარიული ფონდი, რომელიც უკვე 7 წელია წარმატებით
ვიზიტი შვეიცარიიდან
BPN Georgia – ს შვეიცარიიდან ფონდის (BPN) წარმომადგენლები ესტუმრნენ. სტუმრობის მიზანს ადგილზე სიტუაციის გაცნობა, BPN Georgia – ს ყოველდღიურ სამუშაო პროცესებში უკეთესად გარკვევა, ადგილობრივი გუნდისთვის
პოზიტიური კომუნიკაციის სემინარი
ადამიანებს შორის პრობლემების უმრავლესობის სათავე ან მცდარი კომუნიკაციაა, ან კომუნიკაციის მცდარი ინტერპრეტაცია. ეფექტიანი კომუნიკაციის უნარი ისეთივე მნიშვნელოვანია, როგორც სხვა ფიზიკური თუ მენტალური უნარები და ხშირ
BPN Georgia-ს ბიზნეს ასოციაციის წევრები ერთმანეთისთვის
საკუთარი ბიზნესის განვითარებისთვის, ერთგული მომხმარებლების მოზიდვისთვის, ახალი იდეების გენერირებისთვის, ურთიერთ სარგებლიანობისთვის და ბიზნესის სხვა მრავალი წამახალისებელი ფაქტორის შექმნისთვის საჭიროა სწორი კონტაქტების დამყარება სხვადასხვა პროფესიისა თუ
საშეღავათო პირობები ბიზნეს ასოციაციის წევრებისთვის
ნეთვორქინგი წარმატებული ბიზნესის N1 დაუწერელი კანონია. საჭირო კონტაქტების დამყარება არ არის მარტივი. ეს საქმე დიდ ინვესტიციას მოითხოვს, მაგრამ თუ ამ ინვესტიციისთვის სწორ დროსა და ადგილს
BPN Georgia – ბიზნეს ასოციაციის დაფუძნება
9 ივლისს BPN Georgia – მ ბიზნესის ხელშეწყობის  პროგრამის აქტიურ მონაწილე მეწარმეებს უმასპინძლა. შეხვედრაზე ოფიციალურად ჩაეყარა საფუძველი BPN Georgia-ს ბიზნეს ასოციაციის დაფუძნებას, რომლის მიზანიც არის
მეგი მაისურაძე BPN Georgia-ს ოფისის ახალი დირექტორი
მოხარულები ვართ გაცნობოთ, რომ მეგი მაისურაძე BPN Georgia-ს ოფისის ხელმძღვანელის თანამდებობაზე დაწინაურდა. მეგი მაისურაძე BPN-ის გუნდს 2016 წლის ოქტომბერში შემოუერთდა, მისი თავდაპირველი მოვალეობა იყო ტრეინინგების
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.